Operacija Trijumf
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Operacija Trijumf

sve o operaciji trijumf!!!=D
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  ПриступиПриступи  

 

 Djole u Sarajevu

Go down 
АуторПорука
Admin
Admin
Admin



Број порука : 68
Registration date : 25.02.2009

Djole u Sarajevu Empty
ПорукаНаслов: Djole u Sarajevu   Djole u Sarajevu Icon_minitimeMon Mar 02, 2009 12:05 am

Bivši učesnik "Operacije Trijumf" Đorde Gogov posjetio je Sarajevo zajedno sa ostalim nekadašnjim studentima Akademije Milicom Majstorović, Nikolom Sarićem, Nikolom Paunovićem i Antonijom Besednik. Gogov, koji je za vrijeme boravka na Akademiji važio za jednog od najboljih pjevača istakao je u razgovoru za list "San" da je ponosan na sebe, ali i naglasio da želi ostati onaj stari.


"Još sam onaj isti Đorđe Gogov iz Dimitrovgrada. Svjestan sam da mi je učešće na "Operaciji trijumf" pomoglo da za kratko vrijeme postanem poznat, ali sam i dalje isti. Bar se trudim", govori Gogov, te naglašava da je u šoku jer je imao veoma neugodan let na relaciji Beograd -Sarajevo.

"Prvi put sam letio avionom i pri slijetanju na Sarajevski aerodrom zapuhao je snažan vjetar, tako da smo umalo doživjeli nesreću. Srećom, sve se dobro završilo".

Kako kaže, prvi put je u Sarajevu, gradu o kome je čuo toliko toga lijepog.

"Istina, ovo je moj prvi dolazak u Sarajevo, ali ne i posljednji. Toliko toga sam čuo o ovom gradu, o Baščaršiji, o bureku, ćevapima. Moram priznati da sam sanjao da pojedem sarajevske ćevape i burek. San mi se konačno ostvario".

Na Akademiji je važio za jednog od najboljih pjevača, ali je ipak na iznenađenje mnogih ispao. Kako kaže dosta toga se promijenilo nakon izlaska sa Akademije.

"Već sam rekao, dosta toga se promijenilo. Preko noći sam postao poznat. Kada je u pitanju boravak na Akademiji takođe sam prezadovoljan kako je sve ispalo. Izdržao sam više od 60 dana. Moram biti zadovoljan".

Nakon izlaska, Đorđe se već bacio na posao. Za sada je snimio demo verziju jedne pjesme, koja je prema njegovim riječima pun pogodak.

"Stvarno mi se sviđa i mislim da će je publika zaista prihvatiti. Vjerura da će biti gotova do janura, ali neću na tome stati. Imam u planu da snimim još nekoliko pjesama".

U njegove kvalitete uvjerio se i sam Žele Lipovača, frotmen benda "Divlje jagode" koji je izrazio želju da Gogov bude njihov član.

"Čuo sam nešto o tome. Ja sam lud za grupom "Divlje jagode". Znam svaku njihovu pjesmu napamet, a o Zeletu da ne govorim. Mislim da je sigurno jedan od najboljih gitarista na Balkanu. Bila bi mi čast da sa njima pjevam, ali još je rano o tome govoriti. Oni su ipak "Divlje jagode"".

Iako je Tonči Huljić, član žirija "Operacije trijumf" uvjeren da je za Đorda najbolje da pjeva u bendu sa Nikolom Paunovićem, Nikolom Sarićem i Vukašinom Brajićem, on ne smatra tako.

"Sve je to lijepo. Dobro se slažemo, dobri smo prijatelji, ali mislim da je najbolje da krenemo solo karijere. I oni tako razmišljaju. Ne vjerujem da će od benda biti bilo šta".

Iako su ga povezivali sa Anom Bebić, Đorđe je naglasio da je njihov odnos bio čisto prijateljski.

"Ona je bila ta svijetla tačka u kući koja me je ustvari i u momente održavala u životu na Akademiji. Uvijek je vesela, spremna za razgovor. To mi je puno značilo. Međutim, uvijek sam govorio da smo samo prijatelji. Ono što Adnan kaže: Jarani pravi".

"Svi me pitaju Đorđe imaš li djevojku, a ja šutim. Međutim, sada ću reći, nemam. Ali, sada me stvarno proganjaju. Ne jedna nego njih deset. Ne znam, valjda ću se jednog dana skrasiti sa jednom", kaže Gogov.

Djole u Sarajevu Zva1zd
Назад на врх Go down
https://operacijatrijumf.forumtwilight.com
 
Djole u Sarajevu
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Operacija Trijumf :: Dobrodosli!=D :: STUDENTI OPERACIJE TRIJUMF :: Đorđe Gogov-
Скочи на: